Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Napisz
PANEL

wpisy na blogu

Artykuł:  Vitcas – specjalistyczne materiały do budowy kominka

Blog:  vitcas
Data dodania: 2020-08-24
wyślij wiadomość

Profesjonalne produkty dające gwarancję wysokiej jakości wykonania są newralgicznym elementem budowy kominków dla każdego wykonawcy. Firma VITCAS oferuje najbogatszy na rynku asortyment produktów ognioodpornych, żaroodpornych oraz izolacyjnych. Szczególnym wyróżnikiem produktów jest ich wysoka jakość połączona z atrakcyjną ceną.Bogata oferta VITCAS to m.in. szeroki wybór uszczelniaczy żaroodpornych. Uszczelniacz Kominkowy VITCAS BFC, jest niezwykle ceniony wśród producentów wkładów kominkowych, ponieważ gwarantuje pewne uszczelnienie połączeń. Masa Szpachlowa VITCAS HRF jest pomocna w maskowaniu drobnych pęknięć, wypełnianiu spoin narożnych, a Kit Montażowy VITCAS FC zapewnia solidne łączenie wyłożeń przewodów kominowych. Do trwale elastycznych uszczelnień firma VITCAS oferuje Silikon Wysokotemperaturowy.Taśmy, sznury oraz koszulki termoizolacyjne to kolejna pozycja z oferty firmy VITCAS na którą warto zwrócić uwagę. Szeroki wybór produktów zarówno pod względem rozmiarów, stopnia twardości na kolorze kończąc, sprawia że każdy znajdzie dla siebie to czego potrzebuje.Vitcas mając na uwadze komfort pracy wykonawców, proponuje także szeroką gamę specjalistycznych klejów i zapraw. Kleje ognioodporne HB10 i HB60 dzięki różnym czasom wiązania pozwalają na indywidualne dopasowanie do preferowanego tempa pracy. Klej do płytek VITCAS HRTA trwale przymocuje płytki do budowy kominkowej, natomiast gładkie wykończenie zapewni odporna na działanie temperatury do 650 C Gładź szpachlowa VITCAS HRP.
Akumulacyjna obudowa kominka -

przykład zastosowania produktów VITCAS
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty VITCAS na stronie https://sklep.vitcas.pl/ oraz do bezpośredniego kontaktu.

vitcas
blog ekspercki
Wyślij wiadomość do autora OBSERWUJ BLOGA
statystyki bloga
Odwiedzin bloga: 8771
Komentarzy: 0
On-line: 9
Wpisów: 0 Artykułów: 1 Galeria zdjęć: 10
o firmie
Vitcas jest światowym producentem wysokiej jakości materiałów ogniotrwałych, żaroodpornych i wysokotemperaturowych materiałów izolacyjnych, które wytwarzane są zgodnie z tradycją produkcji materiałów ogniotrwałych w Bristolu w Wielkiej Brytanii od 1882r. Naszym ...
ARCHIWUM WPISÓW
2020 sierpień

OBECNIE NA BLOGU
1 niezalogowany użytkownik
Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów: 65997
Liczba wpisów: 223186
Liczba komentarzy: 908193
Liczba zdjęć: 681224
Liczba osób online: 331
usuń reklamy
Najaktywniejsi blogowicze
2. resmarpl 
5. cysiu003 
10. krissmp1  MP1
Top 100 blogów

sprawdź listę 100 najczęściej odwiedzanych blogów.

sprawdź teraz
200 zł rabatu + dostawa gratis.
mojabudowakupon rabatowy